Gemba Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi

Endüstri devriminin gerçekleştiği 20.yuzyıl ile birlikte üretim ve hizmet sektörlerinde tüm dünyada orantısız bir biçimde gelişmelere şahit olduk. Üzerinde ekonomik krizler ve savaşlar yaşanınca bu gelişmeler üssel bir şekilde hızlanarak bugünlere geldi.

1950’li yıllarda Toplam Kalite Yönetimi, sonrasında Yalın Üretim Teknikleri, 2000’li yıllarda 6 Sigma ve sonrasında Operasyonel Mükemmellik kavramları ile birçok firma liderlik yarışında yerini alırken değişikliğe uyum sağlayamayan firmalar “değişim yoksa yaşam yok” sözünü doğrulayarak yarıştan çekilmek zorunda kaldı.

Teknolojinin evrimi neticesinde iletişim ve ulaşım araçlarında yaşadığımız olağanüstü gelişmelerle birlikte 20.yuzyıldaki orantısız üretim ve hizmet kabiliyetlerinin nispeten dengelenmeye başladığını görüyoruz.

Firmaların her gün gelişen tekniklere hızlı ve sürekli şekilde uyum sağlaması için yani değişimi canlı tutabilmesi için donanımlı kadrolara olan ihtiyacı her geçen gün daha fazla gün yüzüne çıkıyor. Üretim yada hizmet süreçlerinde israfın ortadan kaldırılarak yada azaltılarak katma değeri yüksek süreçler yaratılmasına odaklı yönetim sistemleri konusunda firmalar doğal olarak dış kaynaklara ihtiyaç duyar.

Bu bağlamda bizler sektör içinde zamanla artarak gelişen tecrübelerimizi, alanlarında başarılarını kanıtlamış genç ve dinamik arkadaşlarımızla birlikte 2014 yılında Genç ve Tecrübeli; Gemba Akademi çatısı altında birleştirmeye karar verdik.

Dolayısıyla Gemba Akademi olarak bizler, bünyemizdeki eğitmen ve danışmanlarımızla, teknik bilgiye, uzman görüşe (know-how) ve tecrübeye sahip olup, aynı zamanda bu birikimlerimizi genç arkadaşlarımızla da paylaşarak dinamik bir Akademi yapısı oluşturmaktayız.

Gemba Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Kataloğumuzu indirmek için tıklayın.

Vizyonumuz

Firmaların sürdürülebilir başarılarına rehberlik etmek ve onların geleceğe güvenle ilerlemelerini sağlamaktır.

Misyonumuz

  • Müşterilerimizi, kendi alanlarında Lider Birer Marka değeri haline getirmek
  • Kalite bilincini, şirket kültürü haline getirmek
  • Operasyonel Mükemmellik ilkesini sürdürülebilir kılmak
  • Müşterilerimizi, zorlu rekabet koşullarında liderliğe taşımak

Gemba Akademi; dinamizmi ve tecrübesiyle, bu yolculukta dayanışmaya hazır çözüm ortağınızdır.