Hakkında

Gemba Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Türkiye’de 1990’lı yıllarda başlayan Toplam Kalite Yönetimi uygulamaları ve bunun günümüzdeki uzantıları olan, Yalın Üretim Felsefesi, Yalın 6 Sigma, Kaizen, Tam Zamanında ve Stoksuz Üretim (Just-In-Time) gibi modern üretim teknikler, reel sektör için vazgeçilmez uygulamaları haline gelmiştir.

Tüm uygulamalarının hayata geçirilebilmesi için eğitim ve danışmanlık hizmetleri de kaçınılmaz bir ihtiyaç haline dönüştürülmüştür.

Bu bağlamda bizler sektör içinde zamanla artarak gelişen tecrübelerimizi, alanlarında başarılarını kanıtlamış genç ve dinamik arkadaşlarımızla birlikte 2014 yılında Genç ve Tecrübeli; Gemba Akademi çatısı altında birleştirmeye karar verdik.

Dolayısıyla Genç ve Tecrübeli; Gemba Akademi bünyemizdeki eğitmen ve danışmanlarımızın, ideal teknik bilgiye, uzman görüşe (know-how) ve tecrübeye sahip olup, aynı zamanda bu birikimlerini genç arkadaşlarımızla da paylaşarak dinamik bir akademi yapısı oluşturmaktadır.

Misyonumuz

  • Müşterilerimizi, kendi alanlarında örnek alınacak birer marka değeri haline getirmek
  • Kalite bilincini, şirket kültürü haline getirmek
  • Yalın Yönetim Felsefesi’ni sürdürülebilir kılmak
  • Müşterilerimizi, zorlu rekabet koşullarında liderliğe taşımak

Vizyonumuz

% 100 hizmet kalitesi hedefleyen, kurumsal gelişimde güvenilir, kaliteli ve çağdaş hizmetler sunan, müşterileri için marka değerini yaratan, öncelikle bölgemizin, sonrasında da ülkemizin vazgeçilmez saygın şirketlerinden biri olmak.

Biz Kimiz?

Bizler; Endüstri, Makina ve Bilgisayar Mühendisleri, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, ÇEKO Mezunlarından oluşan, konusunda uzman genç eğitmenlerimizle birlikte, iş yaşamında 30 yıllık tecrübesi olan eğitmenlerimizin de bulunduğu Genç ve Tecrübeli; Gemba Akademi’yiz.

  • Kalite asla tesadüf değildir!
  • Kalite, eğitimle oluşur.
  • Eğitim, bilgi ve tecrübe ile gelişir.
  • Bilgi ve Tecrübe, dinamizm ister.

Gemba Akademi; dinamizmi ve tecrübesiyle, bu yolculukta dayanışmaya hazır çözüm ortağınızdır.